Najnowsze wiadomości

15 lipca 2024 12:44

Contratiempo. Niewidzialny gość - opis filmuContratiempo. The Invisible Guest opowiada historię młodego mężczyzny, który budzi się obok swojej zmarłej kochanki i próbuje sobie przypomnieć, co działo się zanim zamknął oko. Jaki był rezultat tego rodzaju projektu, zapytacie?

Contratiempo. Oriol Paulo wyreżyserował "Niewidzialnego gościa", hiszpański dramat kryminalny. Więcej na: https://spokeo.pl

Contratiempo - opis

Co to jest Contratiempo? The Invisible Guest Adrian Doria, młody biznesmen, zostaje oskarżony o zamordowanie swojej kochanki.

Mężczyzna nie może sobie przypomnieć, co się stało poprzedniego dnia, jak do tego doszło, ani kto jest winny.

Prawnik pomaga mu odblokować mózg i przypomnieć sobie, co się stało i czym są ciemne plamy ....

Contratiempo Kto wystąpił? W Niewidzialnym gościu Mario Casas zagrał główną rolę Adriana Dorii, młodego aktora znanego również z Operacji Expo.

Obok niego wystąpili Ana Wagener, Jose Coronado, Barbara Lennie.

film

Contratiempo. Niewidzialny gość - Gdzie oglądać?
Gdzie można obejrzeć Contratiempo? The Invisible Guest Transmisja zostanie wyemitowana w sobotę, 20 lutego, o godz. 21:30 w TVP 1.

Zobacz także: Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów -- Wielki konflikt w rodzinie superbohaterów

Produkcja dostępna jest również na VOD i Netflix.

Film Contratiempo. The Invisible Guest mógł liczyć na duże uznanie krytyków i widzów. Doceniono historię, pomysł, a także wysoki poziom realizacji, który sprawił, że był to atrakcyjny serial.

Contratiempo to film. Oriol Pulo stworzył Niewidzialnego gościa na poziomie scenariusza. Dzięki niemu możemy teraz cieszyć się wysokiej jakości produkcją. Może po seansie będziecie chcieli przeczytać Niewidzialnego.

Więcej na: https://spokeo.pl/film